R- Flex Çalışan Destek Programı

Global bir şirket olan Ravago’da çalışanlarımızın bütünsel sağlığı ve refahını önemsiyoruz.

İnsan odaklılık değerimize yatırım yaparken, çalışanlarımızın gelişimine destek olmak ve teşvik etmek amacıyla çıktığımız bu yolda Ravago'nun bir parçası olarak kendilerini iyi hissetmelerini amaçlıyoruz.

Ravago Etki Programı kapsamında, çalışanlarımız organizasyonumuzun temel taşlarıdır felsefemiz ile insan odaklılık değerimiz ışığında iyi hissetmeye verdiğimiz önem ile çalışanlarımızın ve ailelerinin iyi hissetmeleri için  “Çalışan Destek Programımızı” hayata geçirdik.

Çalışan Destek Programı ile çalışanlarımız ve aile bireyleri, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sağlıklı Beslenme, Hukuk, Tıbbi ve Mali Konularda bilgilendirme vb. birçok alanda, konusunun uzmanları tarafından 7/24 verilen danışmanlık ve bilgilendirme hizmetlerine kolayca ulaşabiliyorlar. 

 

Performans Sistemi – Grow

Ravago olarak çalışanlarımızın kariyer yolculuklarındaki gelişim basamaklarında atacakları adımları desteklemek ve ulaşmak istedikleri hedeflere ışık tutabilmek için hayata geçirdiğimiz yeni performans sistemimiz Grow 2021 yılı başından bu yana bizlerle.

Gelişim ve geri bildirim yaklaşımını benimseyen bu sistemde çalışanlarımız, Ravago ailesinde hayata geçen uluslararası projelere dahil olabilme, dünyanın birçok noktasındaki iş paydaşlarımız ile iletişim içinde olma, hedeflerimizi ve gelişim yolculuğumuzu paylaşabilme, Ravago’daki kariyer yolculuğundaki diğer insan kaynakları süreçlerine girdi sağlayabilme ve şirket içerisinde oluşabilecek farklı iş fırsatlarına aday olabilecek çıktılara ulaşabilme imkânı elde edebilmektedir.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu