Ravagolu Kimdir?

Ravago’nun global değerleri,

  • Girişimcilik - Her çalışan kendi profesyonel çevresini geliştirmek için inisiyatif alabilir, kendi iş kapsamının dışına çıkar ve bunu yapmak için yetkilendirilmiş hisseder.
  • İnsan Odaklılık - Tüm Ravago çalışanları, çeşitliliğin tüm yönlerine saygılı, güvenilir bir ortam yaratmaya, iş arkadaşları ve dış ortaklarla uzun vadeli ilişkiler kurmaya katkıda bulunur.
  • Profesyonellik - İşin yapılmasında güvenilirlik, duyarlı olma ve taahhütleri yerine getirme ve daima ahlaki değerlere bağlı kalma değeridir.
  • Alçak gönüllülük - Ravago için alçak gönüllük, dış tevazu ve iç övünç kavramlarının kombinasyonudur. İş ortaklarımıza karşı, alçak gönüllü ve radar altı hareket ederiz. Şirket içerisinde çalışanlarımızın çabaları ve başarıları ile gurur duyuyoruz.

Ravago değerleri, kim olduğumuzu, neyi temsil ettiğimizi ve nasıl algılanmak istediğimizi tanımlayan temel ilkelerdir. Kim olduğumuza sadık kalmak bizim için çok önemlidir, Ravago’nun başarısının temeli bu global değerlere dayalıdır ve bu değerler geleceğimizi de tanımlar.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu