Kalite Kontrol

Kalite Kontrol Teknisyeni

  • Eğitim Lise, Ön Lisans
  • Kocaeli


1961 yılında Belçika’da, yıllar boyu sürecek yolculuğunun ilk adımlarını atan Ravago bugün, 55’den fazla ülkede, 325 ofis ve 8000’den fazla çalışanla, 50.000’ den fazla müşterisiyle, her geçen gün fark yaratmak için çalışan güçlü bir marka. Bu başarı yolculuğu, dünya genelinde etkin 45’den fazla üretim tesisiyle hız kesmeden devam ediyor.

Ravago Türkiye, merkezi Şişli olmak üzere 13 ayrı lokasyonda 1300'den fazla çalışanımızla hem üretim hem de distribütörlük faaliyetleri gösteriyor ve Ravago’nun sahip olduğu global hacmin yüzde 10’dan fazlasını oluşturuyoruz.

Sahip olduğumuz Ar-Ge ekibi, tecrübeli üretim takımları ve engin bilgi birikimiyle, eriştiğimiz geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra, piyasada olmayan her özel ürün talebine ve her türlü çözüm arayışına da hizmet veriyoruz.

 

Türkiye’nin en büyük ilk 100 sanayi kuruluşu arasında yer alarak, sadece ülkemizde değil, ihracat yaptığımız tüm ülkede özellikle tercih ediliyoruz.

Genel Nitelikler:

Meslek yüksek okulu veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun,

Ekip çalışmasına uygun

Vardiyalı sistemde çalışabilecek,

MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,

İş takibi güçlü, sonuç odaklı, gelişime açık,

Alanında tercihen 2 yıl deneyimli (özellikle laboratuvar cihazları kullanımında)

İş Tanımı:

 

Firmamızın prosedür ve talimatlarında belirtildiği şekilde, gelen hammadde ve malzemelerin giriş ve final kalite kontrollerini yapmak

Kalite kontrol sonuçlarını değerlendirmek

Üretilen ürünün üretim esnasında kontrolünü sağlamak ve ilgili testlerini tamamlamak/Ölçüm cihazlarını (kumpas, mikrometre...vb. kullanma becerisi olan)Ürün bilgi ve güvenlik formlarını (MSDS, TDS) incelemek ve ilgili yönergeler doğrultusunda işlem yapmak

İşe Başvur

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu